Актуально:

Емірати - 7 ночей за 500$! Дешевше ніж в Одесі!

«ОАЕ стали набагато більш масовим відпочинком, ніж про них стереотипно думають…», такий основний меседж українському туристові намагався донести в ефірі телеканалу Еспрессо керівник напрямку ОАЕ Travel Professional GroupЮрій Мельник.

Всі кажуть, що Одеса стала дуже дорога і краще полетіти куди-небудь. Якщо порівнювати з ОАЕ, що дорожче?

Я погоджуюсь із цим. Склався такий стереотип, що Об’єднані Арабські Емірати – це дуже дорого, виключно для VIP туристів, і туди необхідно їхати тільки якщо маєш із собою декілька тисяч доларів. Але насправді це не так. Дуже багато чого помінялося в Еміратах за ці роки. Наразі це став більш масовий напрямок. Посприяв цьому, звичайно і безвізовий режим з 2018 року. Кожний рік приріст туристів в Емірати – приблизно плюс 30-40%.

Скільки серед них українців?

Українці зрозуміли що це таке. Зрозуміли, що це класно. Це той напрямок, куди ти кожен рік приїжджаєш і бачиш, що змінилося абсолютно все. Тобто на тому місці, де раніше був пустир зараз знаходиться хмарочос вищий 100 метрів. Кожного року відкриваються якісь нові тематичні парки, розважальні зони, нові атракціони.

І саме туди всі привозять по пару тисяч доларів?

Ні, я б так не сказав ☺. Це специфіка самої країни. Арабські шейхи, нафтові долари не викидають на свої літаки чи яхти. Вони розбудовують свою країну. І зараз від туризму і сфери послуг, економіка Еміратів отримує набагато більше ніж від експорту нафти.

Для тих, хто взагалі не в темі, що таке Арабські Емірати? Ви сказали, що це вже не VIP сегмент, не для обраних. Тоді для кого це, скільки це, і чому туди варто їхати?

Перш за все, це дуже цікаво. Кожен емірат, а їх є сім, це як абсолютно різні країни.

Дубаї, наприклад – як Нью Йорк, Манхеттен. Це така краса як Бурдж Халіфа, коли стоїш перед хмарочосом і не бачиш його кінця і краю.

Фуджейра, в свою чергу – це гори, пляж, чисте море. Класичний відпочинок, коли ти приїжджаєш і не виходиш за рамки певного готелю.

Абу-Дабі – найкращі пляжі, які можна зрівняти з мальдівськими. І тут головне сервіс.

Що прекрасно в Еміратах – це саме сервіс. Тобто той турист, який їде в пакетний тур за 700$, він отримує той же сервіс, що і той, хто платить декілька тисяч. А такого рівня сервісу, який є в ОАЕ –мабуть, більше немає ніде. Поганого сервісу тут в принципі не існує.

Зараз же – літом – коли всі думають, що там не сезон: як раз неймовірна можливість за 500$ відпочити в тому готелі, який в сезон осінь-зима коштує півтори тисячі.

Щодо вартості, який нижній поріг?

Мінімальна вартість зараз – 500$ на двох на 7 ночей. Це пакетний тур: авіапереліт, трансфер, проживання та обране харчування, страховка.


Що необхідно обов’язково відвідати?

Емірати це напрямок, в якому треба постійно кудись їздити і щось дивитись. Це про те: як відвідати грандіозні дубайські фонтани; як походити по найбільшому торгово-розважальному центру Dubai Mall; як поїхати в Абу-Дабі в мечеть Шейха Зайда, яка є найбільшою в Перській Затоці; обов’язково побачити сафарі в пустелі, коли на новеньких ленд-крузерах ти катаєшся по дюнах висотою 200 м. Відвідати найбільші аквапарки, які також знаходяться в Дубаях. Це знаменитий готель Atlantis the Palm, або парк розваг для дітей Dubai Parks And Resorts, де є все: починаючи зі смурфиків чи телепузиків, закінчуючи Шреками ☺. Дубай – це рай для дітей та сімейного відпочинку. Ви можете бути впевнені в тому, що ваша дитина там сумувати не буде ніколи. Такої кількості атракцій як в Еміратах, мабуть, немає ні в одній країні світу.

Якщо все це відвідати, у скільки в решті все це виллється?

Це все дуже суб’єктивно. Тобто, можна витратити 200$ і побачити все, або витратити 1000$ і не побачити нічого. Однозначно – потрібно користуватися пакетними турами, тому що самостійний відпочинок за ціною і якістю буде відрізнятися.

Що з бар’єрами? Віза потрібна?

Безвізовий режим, при чому не тільки для власників біометричних паспортів, але і для звичайних закордонних також.

А гроші, краще тут обмінювати?

Ми радимо всім туристам обмінювати невелику кількість доларів прямо в аеропорту. Також э велика кількість банків, обмінників. На рецепшені будь-якого готелю ви зможете обміняти валюту на дирхами. Долари там не приймають. Або просто користуватися кредитною картою.

Все що з’являється нове в світі, перш за все з’являється в Еміратах. Там вже зараз мережа 5G повсюду налаштована.

Що з безпекою? Чи є якісь поради?

На моїй пам’яті не будо ні одного випадку, який би був пов'язаний в криміналом. Емірати – одна із найбезпечніших країн світу. Там навіть є окрема посада – міністра Щастя. Це не жарт ☺. У них є ціле міністерство Щастя, роль якого робити все, для того, щоб всі мешканці і всі гості відчували себе щасливими: починаючи від кондиціонування зупинок, закінчуючи акціями, розпродажем. Вони все роблять для зручності і безпеки мешканців і туристів.

Коли все таки найкраще відвідувати Арабські Емірати?

Взагалі це круглорічний напрямок. Але сезоном вважається з кінця жовтня по кінець квітня. І про відпочинок в сезон необхідно думати вже зараз. Тому що є величезна кількість готелів, але і величезна кількість туристів, які бажають туди поїхати. І саме зараз є оптимальна можливість вибрати будь-який готель за умовами раннього бронювання, по адекватним цінам. В сезон вони будуть вдвічі-втричі дорожчі.

Обрати тур в ОАЕ

Комментариев нет